Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

LaMenj Hakkında;

LaMenj benim için sevgili annem Dr. Menije Erdöl'ün güzel zevkini ve adını yaşatmak, insanların hayatına ufak da olsa dokunmak aslında. Annemi kaybettiğimizden beri, onu tanımak, anlamak için çok zamanım oldu. Ne acıdır ki insan kaybedince anlamaya daha meyilli oluyor. Bu süreçte annemin hiç bilmediğim özelliklerine tanık oldum ve çok düşündüm. Sonunda annemin güzel zevkini aktarmak için onun adına bir marka kurmaya karar verdim.


Lamenj tam olarak annemin zevkleri üzerine oluşturuldu. Kaliteli kumaşlar özenle seçildi, kullanışlı tasarımlar ile bütünleşti. Lamenj, insanların hayatına dokunabilmek, annemin zevki ile insanları buluşturabilmek için bir fırsat oldu benim için. En önemlisi de Lamenj’in aslında maddi amaç gütmeden karının büyük bir bölümü ile öncelikle Türkiye Kanserle Savaş Vakfına Sevgili annem Menije Erdöl anısına, siz sevgili LaMenj severler adına bağışta bulunacak olması.

Maalesef bir çok insan bu amansız hastalık ile mücadele veriyor ve onların hayatına küçücük de olsa dokunabilmek, insanları bu hastalık ile ilgili bilinçlendirebilmek eminim ki herkesi mutlu edecektir. Biz şanslı kesimdeydik bu hastalık ile savaş verenler arasında ama maalesef herkes bizim kadar şanslı değil ve en küçük yardımın bile kocaman etki yaratabileceğini hepimiz biliyoruz. Annem adına bu yolda bir şeyler yapmak, onun başlattıklarına devam etmek benim için çok önemli. Umuyorum ki LaMenj bu yolda bizim için güzel bir fırsat olacak.
Uzun lafın kısası LaMenj sevgili annem Menije Erdöl’ün zevkini ve adını yaşatmanın yanında sosyal sorumluluk üstlenip karının büyük bölümü ile yardıma muhtaç insanlara umut ışığı olacak.


Jülide Erdöl - LaMenj Kurucu & Tasarımcı

Dr. Menije Erdöl ve Dr. Nezih Erdöl'ün kızı 
Robert Kolej 2013 Mezunu
Koç Üniversitesi İşletme ve Görsel Sanatlarda çift anadal 2018 Mezunu
LaTua Design kurucu ortağı & Tasarımcı 2016
 
200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO İLE


LaTua Design - LaMenj
    

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.